1270301 | CHARX T2HBI24-3AC32DC250-2,0M2
Šifra: 1903300
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1270301
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151440084
S pristupnom blokadom
Broj komunikacijskih kontakata
2
Presjek energetskih kontakata
95 .. undefinedmm²
Nazivni napon
480V
S isprepletenim pokretačem
Maks. nazivna struja
32A
Visina
140.25mm
Vrsta struje
AC 3-fazni
Dubina
128.4mm
Duljina fiksnog spojnog kabela
2m
Širina
108mm