1270310 | CHARX T2HBI12-3AC32DC125-2,0M2
Šifra: 1903301
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1270310
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151440589
i još mnogo više...
S isprepletenim pokretačem
Stupanj zaštite (IP)
ostalo
S pristupnom blokadom
Nazivni napon
480V
Dubina
128.4mm
Širina
108mm
Visina
140.25mm
Broj komunikacijskih kontakata
2
Duljina fiksnog spojnog kabela
2m
Integrirana LED dioda
Presjek energetskih kontakata
35 .. undefinedmm²
Vrsta struje
AC 3-fazni
Maks. nazivna struja
32A