1288395 | CHARX T2HBI12-3AC32DC200-2,0M6
Šifra: 1903450
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1288395
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151515294
i još mnogo više...
S isprepletenim pokretačem
Stupanj zaštite (IP)
ostalo
S pristupnom blokadom
Visina
140.25mm
Maks. nazivna struja
32A
Dubina
128.4mm
Nazivni napon
480V
Širina
108mm