1295694 | CHARX T1HBI12-DC200-8,0M1
Šifra: 1903543
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1295694
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151531720
i još mnogo više...
Visina
151.2mm
Širina
108mm
Dubina
122.8mm
Broj komunikacijskih kontakata
2
S isprepletenim pokretačem
Duljina fiksnog spojnog kabela
8m
Nazivni napon
1000V
Maks. nazivna struja
200A