1300848 | CHARX T2HBI12-3AC32DC200-3,0M6
Šifra: 1903617
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1300848
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151545079
i još mnogo više...
Vrsta struje
AC 3-fazni
Presjek energetskih kontakata
70 .. undefinedmm²
Širina
108mm
Integrirana LED dioda
Maks. nazivna struja
32A
Duljina fiksnog spojnog kabela
3m
S pristupnom blokadom
Stupanj zaštite (IP)
ostalo
S isprepletenim pokretačem
Nazivni napon
480V
Visina
140.25mm
Broj komunikacijskih kontakata
2
Dubina
128.4mm