1319004 | CHARX T2HBI12-DC250-3,0M2
Šifra: 1903763
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1319004
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151602277
i još mnogo više...
S isprepletenim pokretačem
Visina
140.25mm
Dubina
133.5mm
Vrsta struje
DC
Širina
108mm
Duljina fiksnog spojnog kabela
3m
Integrirana LED dioda
S pristupnom blokadom
Maks. nazivna struja
250A
Nazivni napon
1000V