1708241 | FKC 2,5/ 8-STF-5,08BKAUNZ25SO
Šifra: 1908014
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1708241
EAN kod4046356982696
Detalji
  • PCB connector, nominal cross section- 2.5 MM2, col
  • Priključci
  • Kabelski priključak
  • 50 KOM
  • PHOENIX
Tehničke specifikacije
Broj polova8
Spoj kutnog kontakta/vodičaostalo
Broj redova utičnih kontakata1
Nazivna struja In12A
Nazivni napon320V
Vrsta vezeostalo
Modularni razmaci spojeva5.08mm
Nazivni udarni napon4kV
Vrsta kontaktasustav sabirnica
Poprečni presjek finožilnog vodiča koji se može spojiti s čahurom na kraju kabela0.25 - 2.5mm²
Modularni razmak kontakata5.08mm
Prenaponska kategorijaIII
Presjek spojivog vodiča puna jezgra0.2 - 2.5mm²
Vrsta električnog priključkaSpajanje opružnom stezaljkom
Finožilni presjek spojivog vodiča bez završne čahure kabela0.2 - 2.5mm²
Stupanj onečišćenja2
Vrsta spojivog kabelaCjevasti kabel
Materijal kontaktne površineZlato
Kućište u bojiCrno
Materijal izolacije tijelapoliamid (PA)
Kontakt s materijalomBakar
Radna temperatura-40 - 105°C
Materijalno kućišteostalo
Klasa zapaljivosti izolacijskog materijala prema UL94V0
Main Product Image
Zašto se registrirati?
  • Veleprodajne cijene s popustima
  • Dostupnost zaliha u stvarnom vremenu
  • Pristup računima i otpremnicama
  • Povijest narudžbi i često naručivani artikli
  • Ekskluzivne B2B ponude
i još mnogo više...
Detalji
  • Priključci
  • Kabelski priključak
  • 50 KOM
  • PHOENIX
Tehničke specifikacije
Broj polova
8
Spoj kutnog kontakta/vodiča
ostalo
Broj redova utičnih kontakata
1
Nazivna struja In
12A
Nazivni napon
320V
Vrsta veze
ostalo
Modularni razmaci spojeva
5.08mm
Nazivni udarni napon
4kV
Vrsta kontakta
sustav sabirnica
Poprečni presjek finožilnog vodiča koji se može spojiti s čahurom na kraju kabela
0.25 .. 2.5mm²
Modularni razmak kontakata
5.08mm
Prenaponska kategorija
III
Presjek spojivog vodiča puna jezgra
0.2 .. 2.5mm²
Vrsta električnog priključka
Spajanje opružnom stezaljkom
Finožilni presjek spojivog vodiča bez završne čahure kabela
0.2 .. 2.5mm²
Stupanj onečišćenja
2
Vrsta spojivog kabela
Cjevasti kabel
Materijal kontaktne površine
Zlato
Kućište u boji
Crno
Materijal izolacije tijela
poliamid (PA)
Kontakt s materijalom
Bakar
Radna temperatura
-40 .. 105°C