1708243 | FKC 2,5/ 8-STF-5,08BKAUBDWHX12
Šifra: 1908016
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1708243
EAN kod4046356982719
Detalji
  • PCB connector, nominal cross section- 2.5 MM2, col
  • Priključci
  • Kabelski priključak
  • 50 KOM
  • PHOENIX
Tehničke specifikacije
Nazivni napon320V
Nazivna struja In12A
Spoj kutnog kontakta/vodičaostalo
Nazivni udarni napon4kV
Broj redova utičnih kontakata1
Modularni razmak kontakata5.08mm
Poprečni presjek finožilnog vodiča koji se može spojiti s čahurom na kraju kabela0.25 - 2.5mm²
Vrsta vezeostalo
Broj polova8
Finožilni presjek spojivog vodiča bez završne čahure kabela0.2 - 2.5mm²
Vrsta spojivog kabelaCjevasti kabel
Vrsta električnog priključkaSpajanje opružnom stezaljkom
Modularni razmaci spojeva5.08mm
Prenaponska kategorijaIII
Vrsta kontaktasustav sabirnica
Presjek spojivog vodiča puna jezgra0.2 - 2.5mm²
Stupanj onečišćenja2
Materijal kontaktne površineZlato
Kontakt s materijalomBakar
Materijal izolacije tijelapoliamid (PA)
Materijalno kućišteostalo
Klasa zapaljivosti izolacijskog materijala prema UL94V0
Kućište u bojiCrno
Radna temperatura-40 - 105°C
Main Product Image
Zašto se registrirati?
  • Veleprodajne cijene s popustima
  • Dostupnost zaliha u stvarnom vremenu
  • Pristup računima i otpremnicama
  • Povijest narudžbi i često naručivani artikli
  • Ekskluzivne B2B ponude
i još mnogo više...
Detalji
  • Priključci
  • Kabelski priključak
  • 50 KOM
  • PHOENIX
Tehničke specifikacije
Nazivni napon
320V
Nazivna struja In
12A
Spoj kutnog kontakta/vodiča
ostalo
Nazivni udarni napon
4kV
Broj redova utičnih kontakata
1
Modularni razmak kontakata
5.08mm
Poprečni presjek finožilnog vodiča koji se može spojiti s čahurom na kraju kabela
0.25 .. 2.5mm²
Vrsta veze
ostalo
Broj polova
8
Finožilni presjek spojivog vodiča bez završne čahure kabela
0.2 .. 2.5mm²
Vrsta spojivog kabela
Cjevasti kabel
Vrsta električnog priključka
Spajanje opružnom stezaljkom
Modularni razmaci spojeva
5.08mm
Prenaponska kategorija
III
Vrsta kontakta
sustav sabirnica
Presjek spojivog vodiča puna jezgra
0.2 .. 2.5mm²
Stupanj onečišćenja
2
Materijal kontaktne površine
Zlato
Kontakt s materijalom
Bakar
Materijal izolacije tijela
poliamid (PA)
Materijalno kućište
Klasa zapaljivosti izolacijskog materijala prema UL94
V0
Kućište u boji
Crno
Radna temperatura
-40 .. 105°C