1708493 | MCV 1,5/10-G-3,81 P14AUTHR R56
Šifra: 1908147
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1708493
Tip proizvodaPriključak za tiskanu pločicu
EAN kod4055626003023
i još mnogo više...
Stupanj onečišćenja
2
Vrsta električnog priključka
ostalo
Materijal kontaktne površine
Zlato
Dužina igla
2.6mm
Model konektora
Fiksni konektor
Materijal izolacije tijela
ostalo
Modularni razmaci spojeva
3.81mm
Priključna igla promjera
1.4mm
Broj polova
10
Broj redova utičnih kontakata
1
Nazivna struja In
8A
Prenaponska kategorija
III
Modularni razmak kontakata
3.81mm
Nazivni napon
160V
Vrsta kontakta
Pin
Klasa zapaljivosti izolacijskog materijala prema UL94
V0
Kućište u boji
Crno
Nazivni udarni napon
2.5kV
Radna temperatura
-40 .. 100°C