1709060 | MCV 1,5/ 2-G-3,81 P26THRR24CSO
Šifra: 1908419
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1709060
Tip proizvodaPriključak za tiskanu pločicu
EAN kod4055626053370
i još mnogo više...
Nazivna struja In
8A
Modularni razmak kontakata
3.81mm
Nazivni napon
160V
Nazivni udarni napon
2.5kV
Modularni razmaci spojeva
3.81mm
Dužina igla
2.6mm
Priključna igla promjera
1.4mm
Vrsta banding
Vrsta pričvršćivanja
Radna temperatura
-40 .. 100°C