1709433 | CC 2,5/ 2-GF-5,08 P26THRR32CLO
Šifra: 1908612
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1709433
Tip proizvodaPriključak za tiskanu pločicu
EAN kod4055626274515
Nazivni napon
320V
Nazivna struja In
12A
Modularni razmaci spojeva
5.08mm
Dužina igla
2.6mm
Modularni razmak kontakata
5.08mm
Priključna igla promjera
1.6mm
Nazivni udarni napon
4kV
Radna temperatura
-40 .. 105°C