1709434 | CC 2,5/ 4-GF-5,08 P26THRR56CLO
Šifra: 1908613
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1709434
Tip proizvodaPriključak za tiskanu pločicu
EAN kod4055626274065
Modularni razmak kontakata
5.08mm
Nazivni udarni napon
4kV
Nazivni napon
320V
Broj polova
4
Modularni razmaci spojeva
5.08mm
Priključna igla promjera
1.6mm
Nazivna struja In
12A
Dužina igla
2.6mm
Crno
Vrsta banding
Vrsta pričvršćivanja
Radna temperatura
-40 .. 105°C