1710018 | CCV 2,5/ 2-GSF-5,08GNP26THRAUR
Šifra: 1908904
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1710018
Tip proizvodaPriključak za tiskanu pločicu
EAN kod4055626128580
i još mnogo više...
Nazivna struja In
12A
Vrsta kontakta
Pin
Broj redova utičnih kontakata
1
Modularni razmaci spojeva
5.08mm
Dužina igla
2.6mm
Kućište u boji
zelena
Nazivni napon
320V
Vrsta električnog priključka
ostalo
Model konektora
Fiksni konektor
Modularni razmak kontakata
5.08mm
Prenaponska kategorija
III
Nazivni udarni napon
4kV
Priključna igla promjera
1.6mm
Stupanj onečišćenja
2
Klasa zapaljivosti izolacijskog materijala prema UL94
V0
Materijal kontaktne površine
Zlato
Radna temperatura
-40 .. 100°C