1710442 | DMCV 1,5/ 2-G1F-3,5-LRAUP26THR
Šifra: 1909063
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1710442
Tip proizvodaPriključak za tiskanu pločicu
EAN kod4055626175331
i još mnogo više...
Model konektora
Fiksni konektor
Broj polova
4
Vrsta kontakta
Pin
Vrsta električnog priključka
ostalo
Broj redova utičnih kontakata
2
Stupanj onečišćenja
2
Materijal izolacije tijela
ostalo
Nazivni napon
160V
Prenaponska kategorija
III
Materijal kontaktne površine
Zlato
Modularni razmak kontakata
3.5mm
Kućište u boji
Crno
Dužina igla
2.6mm
Priključna igla promjera
1.4mm
Nazivni udarni napon
2.5kV
Modularni razmaci spojeva
3.5mm
Nazivna struja In
8A
Klasa zapaljivosti izolacijskog materijala prema UL94
V0
Vrsta pričvršćivanja
Ulkjučeno (snap)
Vrsta banding
Karton (za SMD)
Radna temperatura
-40 .. 100°C