1710444 | DMCV 1,5/15-G1F-3,5-LRAUP26THR
Šifra: 1909064
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1710444
Tip proizvodaPriključak za tiskanu pločicu
EAN kod4055626175348
i još mnogo više...
Vrsta kontakta
Pin
Broj redova utičnih kontakata
2
Modularni razmaci spojeva
3.5mm
Broj polova
30
Model konektora
Fiksni konektor
Nazivni udarni napon
2.5kV
Nazivna struja In
8A
Stupanj onečišćenja
2
Modularni razmak kontakata
3.5mm
Nazivni napon
160V
Priključna igla promjera
1.4mm
Prenaponska kategorija
III
Materijal izolacije tijela
ostalo
Klasa zapaljivosti izolacijskog materijala prema UL94
V0
Materijal kontaktne površine
Zlato
Dužina igla
2.6mm
Vrsta električnog priključka
ostalo
Kućište u boji
Crno
Vrsta pričvršćivanja
Ulkjučeno (snap)
Radna temperatura
-40 .. 100°C