1710473 | CCV 2,5/ 3-GSF-5,08GNP26THRAUR
Šifra: 1909079
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1710473
Tip proizvodaPriključak za tiskanu pločicu
EAN kod4055626157054
i još mnogo više...
Modularni razmak kontakata
5.08mm
Vrsta kontakta
Pin
Nazivni udarni napon
4kV
Nazivni napon
320V
Model konektora
Fiksni konektor
Stupanj onečišćenja
2
Modularni razmaci spojeva
5.08mm
Dužina igla
2.6mm
Vrsta električnog priključka
ostalo
Broj redova utičnih kontakata
1
Prenaponska kategorija
III
Priključna igla promjera
1.6mm
Materijal izolacije tijela
ostalo
Nazivna struja In
12A
Klasa zapaljivosti izolacijskog materijala prema UL94
V0
Materijal kontaktne površine
Zlato
Kućište u boji
zelena
Radna temperatura
-40 .. 100°C