1710605 | MCV 1,5/ 10-G-3,5 GN RNP26THR
Šifra: 1909118
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1710605
Tip proizvodaPriključak za tiskanu pločicu
EAN kod4055626164984
i još mnogo više...
Vrsta kontakta
Pin
Model konektora
Fiksni konektor
Broj polova
10
Modularni razmak kontakata
3.5mm
Priključna igla promjera
1.4mm
Broj redova utičnih kontakata
1
Vrsta električnog priključka
ostalo
Nazivni napon
160V
Materijal izolacije tijela
ostalo
Modularni razmaci spojeva
3.5mm
Stupanj onečišćenja
2
Nazivni udarni napon
2.5kV
Nazivna struja In
8A
Dužina igla
2.6mm
Kućište u boji
zelena
Prenaponska kategorija
III
Klasa zapaljivosti izolacijskog materijala prema UL94
V0
Materijal kontaktne površine
Kositar
Vrsta pričvršćivanja
Radna temperatura
-40 .. 100°C