1710951 | CC 2,5/ 2-G-5,08 P26THRR24
Šifra: 1909261
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1710951
Tip proizvodaPriključak za tiskanu pločicu
EAN kod4055626197074
Modularni razmaci spojeva
5.08mm
Dužina igla
2.6mm
Nazivna struja In
12A
Nazivni udarni napon
4kV
Modularni razmak kontakata
5.08mm
Priključna igla promjera
1.6mm
Nazivni napon
320V
Prenaponska kategorija
III
Vrsta pričvršćivanja
Radna temperatura
-40 .. 100°C