1711981 | CCA 2,5/ 5-G-5,08 3PAP26THRR56
Šifra: 1909677
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1711981
Tip proizvodaPriključak za tiskanu pločicu
EAN kod4055626269672
i još mnogo više...
Model konektora
Fiksni konektor
Broj redova utičnih kontakata
1
Nazivna struja In
12A
Materijal izolacije tijela
ostalo
Prenaponska kategorija
III
Modularni razmaci spojeva
5.08mm
Broj polova
3
Vrsta električnog priključka
ostalo
Kućište u boji
Crno
Vrsta kontakta
Pin
Modularni razmak kontakata
5.08mm
Dužina igla
2.6mm
Nazivni napon
320V
Stupanj onečišćenja
2
Priključna igla promjera
1.6mm
Materijal kontaktne površine
Kositar
Nazivni udarni napon
4kV
Klasa zapaljivosti izolacijskog materijala prema UL94
V0
Radna temperatura
-40 .. 100°C