1712283 | CCV 2,5/ 5-GF-5,08P26AUTHRR56
Šifra: 1909738
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1712283
Tip proizvodaPriključak za tiskanu pločicu
EAN kod4046356085328
i još mnogo više...
Broj polova
5
Broj redova utičnih kontakata
1
Nazivni udarni napon
4kV
Materijal kontaktne površine
Zlato
Nazivni napon
320V
Modularni razmak kontakata
5.08mm
Vrsta kontakta
Pin
Model konektora
Fiksni konektor
Dužina igla
2.6mm
Modularni razmaci spojeva
5.08mm
Vrsta električnog priključka
ostalo
Prenaponska kategorija
III
Stupanj onečišćenja
2
Priključna igla promjera
1.6mm
Nazivna struja In
12A
Klasa zapaljivosti izolacijskog materijala prema UL94
V0
Kućište u boji
Crno
Materijal izolacije tijela
ostalo
Radna temperatura
-40 .. 100°C