1712296 | CCV 2,5/ 8-GF-5,08P26AUTHRR88
Šifra: 1909739
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1712296
Tip proizvodaPriključak za tiskanu pločicu
EAN kod4046356085311
i još mnogo više...
Broj polova
8
Broj redova utičnih kontakata
1
Nazivna struja In
12A
Materijal kontaktne površine
Zlato
Model konektora
Fiksni konektor
Vrsta kontakta
Pin
Modularni razmaci spojeva
5.08mm
Vrsta električnog priključka
ostalo
Nazivni napon
320V
Dužina igla
2.6mm
Modularni razmak kontakata
5.08mm
Materijal izolacije tijela
ostalo
Priključna igla promjera
1.6mm
Klasa zapaljivosti izolacijskog materijala prema UL94
V0
Kućište u boji
Crno
Stupanj onečišćenja
2
Prenaponska kategorija
III
Nazivni udarni napon
4kV
Vrsta pričvršćivanja
Radna temperatura
-40 .. 100°C