1713282 | CCVA 2,5/ 9-G-5,08 P14THRR88
Šifra: 1910036
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1713282
Tip proizvodaPriključak za tiskanu pločicu
EAN kod4046356090964
i još mnogo više...
Nazivni udarni napon
4kV
Broj redova utičnih kontakata
1
Vrsta kontakta
Pin
Broj polova
9
Priključna igla promjera
1.6mm
Vrsta električnog priključka
ostalo
Materijal kontaktne površine
Kositar
Materijal izolacije tijela
ostalo
Dužina igla
1.4mm
Prenaponska kategorija
III
Stupanj onečišćenja
2
Kućište u boji
Crno
Klasa zapaljivosti izolacijskog materijala prema UL94
V0
Modularni razmak kontakata
5.08mm
Model konektora
Fiksni konektor
Nazivni napon
320V
Modularni razmaci spojeva
5.08mm
Nazivna struja In
12A
Vrsta banding
Radna temperatura
-40 .. 100°C