1714051 | DMCV 1,5/12-G1F-3,5-LRP26THRR7
Šifra: 1910282
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1714051
Tip proizvodaPriključak za tiskanu pločicu
EAN kod4055626343938
i još mnogo više...
Modularni razmaci spojeva
3.5mm
Modularni razmak kontakata
3.5mm
Nazivna struja In
8A
Broj polova
24
Nazivni udarni napon
2.5kV
Priključna igla promjera
1.4mm
Materijal kontaktne površine
Kositar
Nazivni napon
160V
Dužina igla
2.6mm
Crno
Vrsta pričvršćivanja
Ulkjučeno (snap)
Radna temperatura
-40 .. 100°C