1715229 | DMC 1,5/14-G1F-3,5-LRP26AUTHRR
Šifra: 1910785
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1715229
Tip proizvodaPriključak za tiskanu pločicu
EAN kod4055626517834
i još mnogo više...
Vrsta kontakta
Pin
Broj polova
28
Broj redova utičnih kontakata
2
Model konektora
Fiksni konektor
Modularni razmak kontakata
3.5mm
Materijal izolacije tijela
ostalo
Nazivni napon
160V
Stupanj onečišćenja
2
Kućište u boji
Crno
Priključna igla promjera
1.4mm
Materijal kontaktne površine
Zlato
Nazivni udarni napon
2.5kV
Prenaponska kategorija
III
Nazivna struja In
8A
Dužina igla
2.6mm
Vrsta električnog priključka
ostalo
Klasa zapaljivosti izolacijskog materijala prema UL94
V0
Modularni razmaci spojeva
3.5mm
Radna temperatura
-40 .. 105°C