1715233 | DMC 1,5/ 6-G1F-3,5-LRP26AUTHRR
Šifra: 1910787
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1715233
Tip proizvodaPriključak za tiskanu pločicu
EAN kod4055626517827
i još mnogo više...
Model konektora
Fiksni konektor
Nazivni napon
160V
Nazivni udarni napon
2.5kV
Broj polova
12
Modularni razmaci spojeva
3.5mm
Prenaponska kategorija
III
Stupanj onečišćenja
2
Broj redova utičnih kontakata
2
Nazivna struja In
8A
Vrsta kontakta
Pin
Modularni razmak kontakata
3.5mm
Materijal kontaktne površine
Zlato
Dužina igla
2.6mm
Vrsta električnog priključka
ostalo
Klasa zapaljivosti izolacijskog materijala prema UL94
V0
Materijal izolacije tijela
ostalo
Priključna igla promjera
1.4mm
Kućište u boji
Crno
Radna temperatura
-40 .. 105°C