1715651 | DMC 1,5/ 4-G1F-3,5-LRP26THRR44
Šifra: 1910905
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1715651
Tip proizvodaPriključak za tiskanu pločicu
EAN kod4055626430027
i još mnogo više...
Modularni razmak kontakata
3.5mm
Materijal kontaktne površine
Kositar
Nazivni napon
160V
Modularni razmaci spojeva
3.5mm
Priključna igla promjera
1.4mm
Dužina igla
2.6mm
Nazivni udarni napon
2.5kV
Broj polova
8
Nazivna struja In
8A
Radna temperatura
-40 .. 100°C