1716669 | DMC 1,5/ 5-G1F-3,5-LRP26THRR56
Šifra: 1911150
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1716669
Tip proizvodaPriključak za tiskanu pločicu
EAN kod4055626456829
Broj polova
10
Modularni razmaci spojeva
3.5mm
Modularni razmak kontakata
3.5mm
Nazivna struja In
8A
Nazivni napon
160V
Priključna igla promjera
1.4mm
Materijal kontaktne površine
Kositar
Dužina igla
2.6mm
Nazivni udarni napon
2.5kV
Radna temperatura
-40 .. 100°C