1717225 | MCDN 1,5/ 2-G1-3,5 RNP26THRR32
Šifra: 1911298
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1717225
Tip proizvodaPriključak za tiskanu pločicu
EAN kod4055626476865
i još mnogo više...
Model konektora
Fiksni konektor
Nazivni napon
160V
Broj redova utičnih kontakata
2
Nazivna struja In
8A
Nazivni udarni napon
2.5kV
Vrsta kontakta
Pin
Prenaponska kategorija
III
Modularni razmaci spojeva
3.5mm
Broj polova
4
Dužina igla
2.6mm
Priključna igla promjera
1.4mm
Stupanj onečišćenja
2
Materijal izolacije tijela
ostalo
Vrsta električnog priključka
ostalo
Modularni razmak kontakata
3.5mm
Kućište u boji
Crno
Materijal kontaktne površine
Kositar
Klasa zapaljivosti izolacijskog materijala prema UL94
V0
Vrsta banding
Vrsta pričvršćivanja
Radna temperatura
-40 .. 100°C