1722396 | CCV 2,5/12-GF-5,08GNP26THR8815
Šifra: 1911673
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1722396
Tip proizvodaPriključak za tiskanu pločicu
EAN kod4046356116190
i još mnogo više...
Modularni razmak kontakata
5.08mm
Nazivna struja In
12A
Vrsta kontakta
Pin
Nazivni napon
320V
Dužina igla
2.6mm
Vrsta električnog priključka
ostalo
Model konektora
Fiksni konektor
Nazivni udarni napon
4kV
Broj polova
12
Stupanj onečišćenja
2
Materijal izolacije tijela
ostalo
Broj redova utičnih kontakata
1
Prenaponska kategorija
III
Priključna igla promjera
1.6mm
Klasa zapaljivosti izolacijskog materijala prema UL94
V0
Materijal kontaktne površine
Kositar
Modularni razmaci spojeva
5.08mm
Kućište u boji
zelena
Radna temperatura
-40 .. 105°C