1777914 | PC 5/10-STF1-7,62
Šifra: 1916374
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1777914
EAN kod4046356523059
Detalji
  • PCB connector, nominal cross section- 6 MM2, color
  • Priključci
  • Kabelski priključak
  • 50 KOM
  • PHOENIX
Tehničke specifikacije
Broj redova utičnih kontakata1
Modularni razmak kontakata7.62mm
Broj polova10
Vrsta vezeostalo
Nazivni udarni napon6kV
Stupanj onečišćenja2
Presjek spojivog vodiča puna jezgra0.2 - 10mm²
Vrsta kontaktasustav sabirnica
Modularni razmaci spojeva7.62mm
Nazivna struja In41A
Prenaponska kategorijaIII
Finožilni presjek spojivog vodiča bez završne čahure kabela0.2 - 6mm²
Poprečni presjek finožilnog vodiča koji se može spojiti s čahurom na kraju kabela0.25 - 4mm²
Nazivni napon1000V
Vrsta spojivog kabelaCjevasti kabel
Materijal kontaktne površineKositar
Vrsta električnog priključkaVijčani spoj
Spoj kutnog kontakta/vodičaostalo
Materijalno kućišteostalo
Materijal izolacije tijelapoliamid (PA)
Kućište u bojizelena
Radna temperatura-40 - 100°C
Kontakt s materijalomBakar
Klasa zapaljivosti izolacijskog materijala prema UL94V0
Vezani artikli
1777914 | PC 5/10-STF1-7,62
Main Product Image
Zašto se registrirati?
  • Veleprodajne cijene s popustima
  • Dostupnost zaliha u stvarnom vremenu
  • Pristup računima i otpremnicama
  • Povijest narudžbi i često naručivani artikli
  • Ekskluzivne B2B ponude
i još mnogo više...
Detalji
  • Priključci
  • Kabelski priključak
  • 50 KOM
  • PHOENIX
Tehničke specifikacije
Broj redova utičnih kontakata
1
Modularni razmak kontakata
7.62mm
Broj polova
10
Vrsta veze
ostalo
Nazivni udarni napon
6kV
Stupanj onečišćenja
2
Presjek spojivog vodiča puna jezgra
0.2 .. 10mm²
Vrsta kontakta
sustav sabirnica
Modularni razmaci spojeva
7.62mm
Nazivna struja In
41A
Prenaponska kategorija
III
Finožilni presjek spojivog vodiča bez završne čahure kabela
0.2 .. 6mm²
Poprečni presjek finožilnog vodiča koji se može spojiti s čahurom na kraju kabela
0.25 .. 4mm²
Nazivni napon
1000V
Vrsta spojivog kabela
Cjevasti kabel
Materijal kontaktne površine
Kositar
Vrsta električnog priključka
Vijčani spoj
Spoj kutnog kontakta/vodiča
ostalo
Materijalno kućište
Materijal izolacije tijela
poliamid (PA)
Kućište u boji
zelena
Radna temperatura
-40 .. 100°C