1778146 | PC 5/10-STCL1-7,62
Šifra: 1916421
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1778146
EAN kod4046356523271
Detalji
  • PCB connector, nominal cross section- 6 MM2, color
  • Priključci
  • Kabelski priključak
  • 2000 KOM
  • PHOENIX
Tehničke specifikacije
Vrsta vezeostalo
Vrsta kontaktasustav sabirnica
Broj polova10
Broj redova utičnih kontakata1
Prenaponska kategorijaIII
Nazivni napon1000V
Modularni razmak kontakata7.62mm
Modularni razmaci spojeva7.62mm
Spoj kutnog kontakta/vodičaostalo
Vrsta električnog priključkaVijčani spoj
Nazivni udarni napon6kV
Stupanj onečišćenja2
Vrsta spojivog kabelaCjevasti kabel
Presjek spojivog vodiča puna jezgra0.2 - 10mm²
Materijal kontaktne površineKositar
Nazivna struja In32A
Finožilni presjek spojivog vodiča bez završne čahure kabela0.2 - 6mm²
Poprečni presjek finožilnog vodiča koji se može spojiti s čahurom na kraju kabela0.25 - 4mm²
Kućište u bojizelena
Radna temperatura-40 - 100°C
Materijalno kućišteostalo
Materijal izolacije tijelapoliamid (PA)
Klasa zapaljivosti izolacijskog materijala prema UL94V0
Kontakt s materijalomBakar
Vezani artikli
1778146 | PC 5/10-STCL1-7,62
Main Product Image
Zašto se registrirati?
  • Veleprodajne cijene s popustima
  • Dostupnost zaliha u stvarnom vremenu
  • Pristup računima i otpremnicama
  • Povijest narudžbi i često naručivani artikli
  • Ekskluzivne B2B ponude
i još mnogo više...
Detalji
  • Priključci
  • Kabelski priključak
  • 2000 KOM
  • PHOENIX
Tehničke specifikacije
Vrsta veze
ostalo
Vrsta kontakta
sustav sabirnica
Broj polova
10
Broj redova utičnih kontakata
1
Prenaponska kategorija
III
Nazivni napon
1000V
Modularni razmak kontakata
7.62mm
Modularni razmaci spojeva
7.62mm
Spoj kutnog kontakta/vodiča
ostalo
Vrsta električnog priključka
Vijčani spoj
Nazivni udarni napon
6kV
Stupanj onečišćenja
2
Vrsta spojivog kabela
Cjevasti kabel
Presjek spojivog vodiča puna jezgra
0.2 .. 10mm²
Materijal kontaktne površine
Kositar
Nazivna struja In
32A
Finožilni presjek spojivog vodiča bez završne čahure kabela
0.2 .. 6mm²
Poprečni presjek finožilnog vodiča koji se može spojiti s čahurom na kraju kabela
0.25 .. 4mm²
Kućište u boji
zelena
Radna temperatura
-40 .. 100°C