1782792 | MC 1,5/ 9-G-3,81 P26THRR56CP36
Šifra: 1916835
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1782792
Tip proizvodaPriključak za tiskanu pločicu
EAN kod4046356549141
Broj polova
9
Modularni razmaci spojeva
3.81mm
Nazivni napon
160V
Modularni razmak kontakata
3.81mm
Nazivna struja In
8A
Nazivni udarni napon
2.5kV
Dužina igla
2.6mm
Priključna igla promjera
1.4mm
Vrsta banding
Radna temperatura
-40 .. 100°C