1782802 | MC 1,5/10-G-3,81 P26THRR56CP4
Šifra: 1916836
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1782802
Tip proizvodaPriključak za tiskanu pločicu
EAN kod4046356549158
Nazivni udarni napon
2.5kV
Nazivni napon
160V
Nazivna struja In
8A
Modularni razmaci spojeva
3.81mm
Priključna igla promjera
1.4mm
Broj polova
10
Modularni razmak kontakata
3.81mm
Dužina igla
2.6mm
Radna temperatura
-40 .. 100°C