1782815 | MC 1,5/12-G-3,81 P26THRR72CP29
Šifra: 1916838
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1782815
Tip proizvodaPriključak za tiskanu pločicu
EAN kod4046356549165
Modularni razmaci spojeva
3.81mm
Priključna igla promjera
1.4mm
Broj polova
12
Nazivni udarni napon
2.5kV
Dužina igla
2.6mm
Modularni razmak kontakata
3.81mm
Nazivna struja In
8A
Nazivni napon
160V
Radna temperatura
-40 .. 100°C