1782857 | MC 1,5/10-G-3,81 P26AUTHR
Šifra: 1916840
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1782857
Tip proizvodaPriključak za tiskanu pločicu
EAN kod4046356549301
i još mnogo više...
Materijal izolacije tijela
ostalo
Broj polova
10
Vrsta kontakta
Pin
Nazivni napon
160V
Nazivni udarni napon
2.5kV
Nazivna struja In
8A
Modularni razmaci spojeva
3.81mm
Dužina igla
2.6mm
Model konektora
Fiksni konektor
Materijal kontaktne površine
Zlato
Klasa zapaljivosti izolacijskog materijala prema UL94
V0
Prenaponska kategorija
III
Modularni razmak kontakata
3.81mm
Vrsta električnog priključka
ostalo
Broj redova utičnih kontakata
1
Priključna igla promjera
1.4mm
Stupanj onečišćenja
2
Kućište u boji
Crno
Vrsta banding
Karton (za SMD)
Radna temperatura
-40 .. 100°C