1784431 | SMSTB 2,5/ 4-ST-5,08BUBDWHSP12
Šifra: 1916985
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1784431
EAN kod4046356557665
Detalji
  • PCB connector, nominal cross section- 2.5 MM2, col
  • Priključci
  • Kabelski priključak
  • 50 KOM
  • PHOENIX
Tehničke specifikacije
Broj polova4
Vrsta vezeostalo
Broj redova utičnih kontakata1
Prenaponska kategorijaIII
Nazivni udarni napon4kV
Modularni razmaci spojeva5.08mm
Nazivna struja In12A
Finožilni presjek spojivog vodiča bez završne čahure kabela0.2 - 2.5mm²
Vrsta kontaktasustav sabirnica
Spoj kutnog kontakta/vodičaostalo
Stupanj onečišćenja2
Nazivni napon320V
Modularni razmak kontakata5.08mm
Vrsta električnog priključkaVijčani spoj
Presjek spojivog vodiča puna jezgra0.2 - 2.5mm²
Vrsta spojivog kabelaCjevasti kabel
Poprečni presjek finožilnog vodiča koji se može spojiti s čahurom na kraju kabela0.25 - 2.5mm²
Materijal kontaktne površineKositar
Klasa zapaljivosti izolacijskog materijala prema UL94V0
Kućište u bojiPlava
Materijal izolacije tijelapoliamid (PA)
Materijalno kućišteostalo
Kontakt s materijalomBakar
Radna temperatura-40 - 100°C
Main Product Image
Zašto se registrirati?
  • Veleprodajne cijene s popustima
  • Dostupnost zaliha u stvarnom vremenu
  • Pristup računima i otpremnicama
  • Povijest narudžbi i često naručivani artikli
  • Ekskluzivne B2B ponude
i još mnogo više...
Detalji
  • Priključci
  • Kabelski priključak
  • 50 KOM
  • PHOENIX
Tehničke specifikacije
Broj polova
4
Vrsta veze
ostalo
Broj redova utičnih kontakata
1
Prenaponska kategorija
III
Nazivni udarni napon
4kV
Modularni razmaci spojeva
5.08mm
Nazivna struja In
12A
Finožilni presjek spojivog vodiča bez završne čahure kabela
0.2 .. 2.5mm²
Vrsta kontakta
sustav sabirnica
Spoj kutnog kontakta/vodiča
ostalo
Stupanj onečišćenja
2
Nazivni napon
320V
Modularni razmak kontakata
5.08mm
Vrsta električnog priključka
Vijčani spoj
Presjek spojivog vodiča puna jezgra
0.2 .. 2.5mm²
Vrsta spojivog kabela
Cjevasti kabel
Poprečni presjek finožilnog vodiča koji se može spojiti s čahurom na kraju kabela
0.25 .. 2.5mm²
Materijal kontaktne površine
Kositar
Klasa zapaljivosti izolacijskog materijala prema UL94
V0
Kućište u boji
Plava
Materijal izolacije tijela
poliamid (PA)
Materijalno kućište
Kontakt s materijalom
Bakar
Radna temperatura
-40 .. 100°C