1808310 | MCV 1,5/ 8-G-3,5 P26THRCP4
Šifra: 1918906
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1808310
Tip proizvodaPriključak za tiskanu pločicu
EAN kod4046356700283
i još mnogo više...
Model konektora
Fiksni konektor
Modularni razmak kontakata
3.5mm
Modularni razmaci spojeva
3.5mm
Nazivni udarni napon
2.5kV
Nazivna struja In
8A
Prenaponska kategorija
III
Materijal izolacije tijela
ostalo
Priključna igla promjera
1.4mm
Stupanj onečišćenja
2
Broj polova
8
Kućište u boji
Crno
Vrsta kontakta
Pin
Materijal kontaktne površine
Kositar
Klasa zapaljivosti izolacijskog materijala prema UL94
V0
Dužina igla
2.6mm
Broj redova utičnih kontakata
1
Nazivni napon
160V
Vrsta električnog priključka
ostalo
Vrsta banding
Karton (za SMD)
Vrsta pričvršćivanja
Radna temperatura
-40 .. 100°C