1845328 | CC 2,5/ 2-GF-5,08 GN P26THRR32
Šifra: 1922610
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1845328
Tip proizvodaPriključak za tiskanu pločicu
EAN kod4046356965675
Modularni razmaci spojeva
5.08mm
Nazivna struja In
12A
Nazivni napon
320V
Modularni razmak kontakata
5.08mm
Priključna igla promjera
1.6mm
Nazivni udarni napon
4kV
Kućište u boji
zelena
Dužina igla
2.6mm
V0
Vrsta pričvršćivanja
Vrsta banding
Radna temperatura
-40 .. 105°C