1845438 | CCV 2,5/ 6-GF-5,08 GYP26THRR56
Šifra: 1922627
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1845438
Tip proizvodaPriključak za tiskanu pločicu
EAN kod4046356966382
i još mnogo više...
Model konektora
Fiksni konektor
Broj redova utičnih kontakata
1
Modularni razmaci spojeva
5.08mm
Nazivni udarni napon
4kV
Nazivni napon
320V
Nazivna struja In
12A
Modularni razmak kontakata
5.08mm
Stupanj onečišćenja
2
Vrsta električnog priključka
ostalo
Materijal kontaktne površine
Kositar
Priključna igla promjera
1.6mm
Prenaponska kategorija
III
Dužina igla
2.6mm
Klasa zapaljivosti izolacijskog materijala prema UL94
V0
Vrsta kontakta
Pin
Materijal izolacije tijela
ostalo
Kućište u boji
Sivo
Broj polova
6
Radna temperatura
-40 .. 105°C