1845454 | CCV 2,5/ 8-GF-5,08 GYP26THRR88
Šifra: 1922630
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1845454
Tip proizvodaPriključak za tiskanu pločicu
EAN kod4046356966405
i još mnogo više...
Vrsta kontakta
Pin
Broj redova utičnih kontakata
1
Nazivna struja In
12A
Broj polova
8
Model konektora
Fiksni konektor
Modularni razmak kontakata
5.08mm
Vrsta električnog priključka
ostalo
Nazivni udarni napon
4kV
Modularni razmaci spojeva
5.08mm
Materijal izolacije tijela
ostalo
Prenaponska kategorija
III
Materijal kontaktne površine
Kositar
Priključna igla promjera
1.6mm
Nazivni napon
320V
Stupanj onečišćenja
2
Dužina igla
2.6mm
Kućište u boji
Sivo
Klasa zapaljivosti izolacijskog materijala prema UL94
V0
Radna temperatura
-40 .. 105°C