1846165 | PC 35 HC/ 4-STF-SH-15,00 BKSO1
Šifra: 1922720
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1846165
EAN kod4046356982382
Detalji
  • PCB connector, nominal cross section- 35 MM2, colo
  • Priključci
  • Kabelski priključak
  • 25 KOM
  • PHOENIX
Tehničke specifikacije
Modularni razmak kontakata15mm
Broj polova4
Nazivni napon1000V
Vrsta vezeostalo
Vrsta kontaktasustav sabirnica
Poprečni presjek finožilnog vodiča koji se može spojiti s čahurom na kraju kabela1.5 - 35mm²
Nazivna struja In125A
Presjek spojivog vodiča puna jezgra0.5 - 16mm²
Modularni razmaci spojeva15mm
Finožilni presjek spojivog vodiča bez završne čahure kabela0.5 - 35mm²
Broj redova utičnih kontakata1
Spoj kutnog kontakta/vodičaostalo
Presjek spojivog vodiča višežilni0.5 - 35mm²
Prenaponska kategorijaIII
Vrsta električnog priključkaVijčani spoj
Vrsta spojivog kabelaCjevasti kabel
Nazivni udarni napon6kV
Stupanj onečišćenja2
Kontakt s materijalomBakar
Materijal kontaktne površineSrebro
Materijal izolacije tijelapoliamid (PA)
Materijalno kućišteostalo
Kućište u bojiCrno
Radna temperatura-40 - 100°C
Klasa zapaljivosti izolacijskog materijala prema UL94V0
Vezani artikli
Main Product Image
Zašto se registrirati?
  • Veleprodajne cijene s popustima
  • Dostupnost zaliha u stvarnom vremenu
  • Pristup računima i otpremnicama
  • Povijest narudžbi i često naručivani artikli
  • Ekskluzivne B2B ponude
i još mnogo više...
Detalji
  • Priključci
  • Kabelski priključak
  • 25 KOM
  • PHOENIX
Tehničke specifikacije
Modularni razmak kontakata
15mm
Broj polova
4
Nazivni napon
1000V
Vrsta veze
ostalo
Vrsta kontakta
sustav sabirnica
Poprečni presjek finožilnog vodiča koji se može spojiti s čahurom na kraju kabela
1.5 .. 35mm²
Nazivna struja In
125A
Presjek spojivog vodiča puna jezgra
0.5 .. 16mm²
Modularni razmaci spojeva
15mm
Finožilni presjek spojivog vodiča bez završne čahure kabela
0.5 .. 35mm²
Broj redova utičnih kontakata
1
Spoj kutnog kontakta/vodiča
ostalo
Presjek spojivog vodiča višežilni
0.5 .. 35mm²
Prenaponska kategorija
III
Vrsta električnog priključka
Vijčani spoj
Vrsta spojivog kabela
Cjevasti kabel
Nazivni udarni napon
6kV
Stupanj onečišćenja
2
Kontakt s materijalom
Bakar
Materijal kontaktne površine
Srebro
Materijal izolacije tijela
poliamid (PA)
Materijalno kućište
Kućište u boji
Crno
Radna temperatura
-40 .. 100°C