1849985 | GIC 2,5/12-STGF-7,62
Šifra: 1923040
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1849985
EAN kod4017918105822
Detalji
  • PCB connector, nominal cross section- 2.5 MM2, col
  • Priključci
  • Kabelski priključak
  • 2000 KOM
  • PHOENIX
Tehničke specifikacije
Vrsta vezeostalo
Vrsta kontaktaostalo
Broj polova12
Modularni razmak kontakata7.62mm
Nazivna struja In12A
Broj redova utičnih kontakata1
Spoj kutnog kontakta/vodičaostalo
Prenaponska kategorijaIII
Nazivni udarni napon6kV
Modularni razmaci spojeva7.62mm
Stupanj onečišćenja2
Nazivni napon630V
Finožilni presjek spojivog vodiča bez završne čahure kabela0.2 - 2.5mm²
Poprečni presjek finožilnog vodiča koji se može spojiti s čahurom na kraju kabela0.25 - 2.5mm²
Materijal kontaktne površineKositar
Vrsta električnog priključkaVijčani spoj
Presjek spojivog vodiča puna jezgra0.2 - 2.5mm²
Vrsta spojivog kabelaCjevasti kabel
Materijal izolacije tijelapoliamid (PA)
Kontakt s materijalomBakar
Kućište u bojizelena
Materijalno kućišteostalo
Klasa zapaljivosti izolacijskog materijala prema UL94V0
Radna temperatura-40 - 105°C
Vezani artikli
1849985 | GIC 2,5/12-STGF-7,62
Main Product Image
Zašto se registrirati?
  • Veleprodajne cijene s popustima
  • Dostupnost zaliha u stvarnom vremenu
  • Pristup računima i otpremnicama
  • Povijest narudžbi i često naručivani artikli
  • Ekskluzivne B2B ponude
i još mnogo više...
Detalji
  • Priključci
  • Kabelski priključak
  • 2000 KOM
  • PHOENIX
Tehničke specifikacije
Vrsta veze
ostalo
Vrsta kontakta
ostalo
Broj polova
12
Modularni razmak kontakata
7.62mm
Nazivna struja In
12A
Broj redova utičnih kontakata
1
Spoj kutnog kontakta/vodiča
Prenaponska kategorija
III
Nazivni udarni napon
6kV
Modularni razmaci spojeva
7.62mm
Stupanj onečišćenja
2
Nazivni napon
630V
Finožilni presjek spojivog vodiča bez završne čahure kabela
0.2 .. 2.5mm²
Poprečni presjek finožilnog vodiča koji se može spojiti s čahurom na kraju kabela
0.25 .. 2.5mm²
Materijal kontaktne površine
Kositar
Vrsta električnog priključka
Vijčani spoj
Presjek spojivog vodiča puna jezgra
0.2 .. 2.5mm²
Vrsta spojivog kabela
Cjevasti kabel
Materijal izolacije tijela
poliamid (PA)
Kontakt s materijalom
Bakar
Kućište u boji
zelena
Materijalno kućište
Klasa zapaljivosti izolacijskog materijala prema UL94
V0
Radna temperatura
-40 .. 105°C