2CDH784010R0202 | S754DR-E20
Šifra: 1937157
ProizvođačABB
Kataloški broj2CDH784010R0202
Tip proizvodaSelektivni glavni strujni prekidač
EAN kod4016779879774
2CDH784010R0202 | S754DR-E20
i još mnogo više...
Broj polova
4
Nazivni napon
400V
Nazivni izolacijski napon Ui
690V
Stupanj onečišćenja
3
Frekvencija
50Hz
Stupanj zaštite (IP)
IP40
Karakteristika otpuštanja
E
Nazivna struja
20A
Način montaže
DIN tračnica
Istodobno prebacivanje neutralnog vodiča
Prenaponska kategorija
4
Nepromjenjivost nazivnog udarnog napona
6kV