LUCD38BL | Modul Proš KL. 20 3P 9,5..38A 24VDC
Šifra: 1941144
ProizvođačSchneider
Kataloški brojLUCD38BL
Tip proizvoda
EAN kod3606481493743
Detalji
  • Niskonaponski upravljački sustavi
  • Trip blok za strujni prekidač
  • 1 KOM
  • SCHNEIDER
Tehničke specifikacije
Širina45mm
Visina66mm
Dubina60mm
Nazivna trajna struja Iu38A
Broj polova3
Funkcija otpuštanja kratkog spojaBez odgode
Postavka struje otpuštanja preopterećenja9.5 - 38A
Vrsta napona napajanjaDC
Potrebno vanjsko napajanjeDa
Vrsta napona (radni napon)AC
S funkcijom zaštite od kvara na zemljiDa
Radni napon pri AC 50 Hz690 - 690V
Radni napon pri AC 60 Hz690 - 690V
Vrsta zaštite motoraElektronsko otpuštanje
Main Product Image
Zašto se registrirati?
  • Veleprodajne cijene s popustima
  • Dostupnost zaliha u stvarnom vremenu
  • Pristup računima i otpremnicama
  • Povijest narudžbi i često naručivani artikli
  • Ekskluzivne B2B ponude
i još mnogo više...
Detalji
  • 1 KOM
  • SCHNEIDER
Tehničke specifikacije
Širina
45mm
Visina
66mm
Dubina
60mm
Nazivna trajna struja Iu
38A
Broj polova
3
Funkcija otpuštanja kratkog spoja
Bez odgode
Postavka struje otpuštanja preopterećenja
9.5 .. 38A
Vrsta napona napajanja
DC
Potrebno vanjsko napajanje
Vrsta napona (radni napon)
AC
S funkcijom zaštite od kvara na zemlji
Radni napon pri AC 50 Hz
690 .. 690V
Radni napon pri AC 60 Hz
690 .. 690V