1239418 | SACC-E-MS-12CON-M16/1,2 SCOX
Šifra: 2045895
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1239418
Tip proizvodaOkrugli konektor montaža (sa kablom)
EAN kod4063151392611
i još mnogo više...
Dužina kabela
1.2mm
Materijal kontaktne površine
ostalo
85 .. undefined°C
Sa spojem štita
Stupanj zaštite (IP), montiran
ostalo
Radna temperatura
-25 .. 85°C
Nazivni napon
30V
Presjek jezgre
0.14mm²