1239721 | SACC-SQ-M12MS-8CON-25F/0,5X
Šifra: 2045938
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1239721
Tip proizvodaOkrugli konektor montaža (sa kablom)
EAN kod4063151395179
i još mnogo više...
Dužina kabela
0.5mm
Način montaže
Prednja montaža
Radna temperatura
-25 .. 85°C
Nazivni napon
30V
Materijal izolacije jezgre
ostalo
Sobna temperatura
85 .. undefined°C
Materijalno kućište
ostalo
Presjek jezgre
0.25mm²