1271830 | CHARX T2HCI12-1AC32-2,0M2
Šifra: 2046279
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1271830
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151461294
i još mnogo više...
Standard
Tip 2
S isprepletenim pokretačem
S pristupnom blokadom
Širina
112.8mm
Vrsta struje
AC jednofazni
Stupanj zaštite (IP)
ostalo
Broj komunikacijskih kontakata
2
Dubina
111.4mm
Duljina fiksnog spojnog kabela
2m
Nazivni napon
250V
Integrirana LED dioda
Maks. nazivna struja
32A
Visina
95.1mm