1271831 | CHARX GBHCI12-3AC32-2,0M1
Šifra: 2046280
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1271831
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151462291
i još mnogo više...
S pristupnom blokadom
Standard
GB AC
S isprepletenim pokretačem
Maks. nazivna struja
32A
Vrsta struje
AC 3-fazni
Nazivni napon
415V
Stupanj zaštite (IP)
ostalo
Broj komunikacijskih kontakata
2
Visina
93mm
Dubina
136.3mm
Integrirana LED dioda
Širina
93mm