1271832 | CHARX GBHCI12-1AC32-2,0M1
Šifra: 2046281
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1271832
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151463908
i još mnogo više...
S isprepletenim pokretačem
Stupanj zaštite (IP)
ostalo
S pristupnom blokadom
Visina
93mm
Nazivni napon
250V
Maks. nazivna struja
32A
Širina
93mm
Duljina fiksnog spojnog kabela
2m
Dubina
136.3mm