1271833 | CHARX GBH4I-DC250-2,0M
Šifra: 2046282
ProizvođačPhoenix
Kataloški broj1271833
Tip proizvodaPriključak za punjenje E-Mobility
EAN kod4063151463915
i još mnogo više...
Standard
GB DC
S pristupnom blokadom
Širina
93mm
Nazivni napon
1000V
Stupanj zaštite (IP)
ostalo
Vrsta struje
DC
Broj komunikacijskih kontakata
6
Duljina fiksnog spojnog kabela
2m
Maks. nazivna struja
250A
Visina
93mm
Dubina
136.3mm